Strona archiwalna

INTENCJE MSZALNE 14 – 21.I.2018

 

14.I. 2018 – 2 NIEDZIELA ZWYKŁA
GODZ. 8.00 – + Maria Dziewońska
GODZ. 8.00 – + Ludwik Salawa w 6 r. śmierci
GODZ. 10.30 – Chrzty – W int. dzieci przyjmujących chrzest
Godz. 15.00 – Nieszpory
GODZ. 15.30 – O zdrowie i Boże błog. dla Dawida w 18r. urodzin

15.I. 2018 – PONIEDZIAŁEK
GODZ. 7.00 – +Marian Malec +Zofia Malec i zmarli z rodziny
GODZ.7.00 – Ks. Rezydent – +Dr Franciszek Bielowicz
GODZ. 18.00 – + Genowefa Szymańska

16.I. 2018 – WTOREK
GODZ. 7.00 – + Genowefa Szymańska
GODZ.18.00 – Ks. Rezydent – +Czesław Cholewa
GODZ. 18.00 – +Adolf +Jadwiga Słomka i synowie +Stanisław i +Kazimierz

17. I. 2018 – ŚRODA – św. Antoniego, zakonnika, opata
GODZ. 7.00 – +Julia Cholewa 30 r. śmierci +Stanisław mąż
GODZ. 7.00 – Ks. Rezydent – +Franciszek i +Ludwika Kotarba z synami
GODZ. 18.00 – +Bogusław +Janina Słomka +syn Marian

18. I. 2018 – CZWARTEK
GODZ. 7.00 – + Zofia Walas
GODZ. 18.00 – Ks. Rezydent – +Stanisław Cholewa w 1 r. śmierci
GODZ. 18.00 – + Jan Figiel

19.I. 2018 – PIĄTEK – św. Józefa Pelczara, biskupa
GODZ. 7.00 – +Józef Synowiec +Włodzimierz syn
GODZ. 7.00 – Ks. Rezydent – +Czesław Cholewa
GODZ. 18.00 – +Katarzyna Bałazińska

20.I. 2018 – SOBOTA – św. Sebastiana, męczennika
GODZ. 7.00 – +Stanisław Górnisiewicz
GODZ. 18.00 – Ks. Rezydent – W int. synów, synowej i wnuka o Boże błogosław.
GODZ. 18.00 – W int. Ks. Sebastiana z okazji imienin o potrzebne łaski i Boże błog. – od parafian

21.I. 2018 – 3 NIEDZIELA ZWYKŁA
GODZ. 8.00 – Za parafian – w int. rodzin odwiedzonych w czasie kolędy –
GODZ. 8.00 – O zdrowie i Boże błog. dla Rozalii w 81 r. urodzin
GODZ. 10.30 – +Włodzimierz Panasiewicz +Zofia żona
GODZ. 10.30 – Dziękczynna w int rodzin odwiedzonych w czasie kolędy – od ministrantów
Godz. 15.00 – Nieszpory
GODZ. 15.30 – +Ks. Józef Jędrysek – /były proboszcz naszej parafii/

 

7.I. 2018 – NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
GODZ. 8.00 – +Stanisława Hyszko
GODZ. 8.00 – +Katarzyna Bałazińska
GODZ. 10.30 – +Mieczysław Kotarba
GODZ. 10.30 – Za parafian
Godz. 15.00 – Nieszpory
GODZ. 15.30 – +Eugeniusz Surówka i syn +Bronisław

8.I. 2018 – PONIEDZIAŁEK
GODZ. 7.00 – +Tomasz Bujas
GODZ.7.00 – +Zbigniew Szczurek
GODZ. 18.00 – +Anna Batko

9.I. 2018 – WTOREK
GODZ. 7.00 – + Anna Batko
GODZ. 7.00 – + Zbigniew Szczurek
GODZ. 18.00 – +Emilia +Teodor Kotarba

10. I. 2018 – ŚRODA
GODZ. 7.00 – + Kazimierz +Elżbieta Czerwińscy w r. śmierci
GODZ. 18.00 – Ks. Rezydent – + Czesław Cholewa
GODZ. 18.00 – + Maria Michalec i jej rodzice

11. I. 2018 – CZWARTEK
GODZ. 7.00 – + Lucyna Górnisiewicz
GODZ. 7.00 – Ks. Rezydent – O zdrowie i Boże błog. w rodzinie Agnieszki i Zbigniewa
GODZ. 18.00 – + Anna Batko

12.I. 2018 – PIĄTEK
GODZ. 7.00 – O zdrowie i Boże błog. dla Maksymiliana w 7 r. urodzin
Godz. 17.30 – Różaniec za zmarłych
GODZ. 18.00 – Ks. Rezydent – +Czesław Cholewa
GODZ. 18.00 – + Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych

13.I. 2018 – SOBOTA
GODZ. 7.00 – + Anna Batko
GODZ. 7.00 – Ks. Rezydent – +Ewa Mordarska z rodzicami i rodzeństwem
GODZ. 18.00 – W int. Zofii w 18 r. urodzin o Boże błog. i zdrowie

14.I. 2018 – 2 NIEDZIELA ZWYKŁA
GODZ. 8.00 – + Maria Dziewońska
GODZ. 8.00 – + Ludwik Salawa w 6 r. śmierci
GODZ. 10.30 – Chrzty – W int. dzieci przyjmujących chrzest
Godz. 15.00 – Nieszpory
GODZ. 15.30 – O zdrowie i Boże błog. dla Dawida w 18r. urodzin

6 stycznia 2018|