Strona archiwalna

PROCESJA BOŻEGO CIAŁA 31 MAJA 2018 GODZ. 10.00

BOŻE CIAŁO – CZWARTEK- 31 MAJA 2018

MSZA ŚWIĘTA Z PROCESJĄ – GODZ. 10.00.

Procesją przejdziemy z kościoła ul.Bruchnalskiego, ul. Bielowicza w kierunku pętli autobusowej, koło piekarni i powrócimy do kościoła, także ul. Bielowicza, i ul. Bruchnalskiego.

Przygotowanie poszczególnych ołtarzy:

Pierwszy ołtarz będzie przy Figurze Serca Pana Jezusa na przeciwko „Przyszłości”, prosimy o przygotowanie tego ołtarza parafian z ul. Bielowicza numery  1-39 i ul. Ekologiczna, Stroma, Ogrodowa / odpowiedzialni Piotr Kaim i Józef Szczurek /

Drugi ołtarz będzie przy Figurze Trzeciego Upadku, przy pętli autobusowej, prosimy parafian z ul. Bielowicza od 40 do końca, oraz z ul. Na Wzgórzu, Myślenicka, Słoneczna, Widokowa. /odpowiedzialne Pani Sikorowa i Pani Małgorzata Kurowska /

Trzeci ołtarz przy św. Florianie, na rynku, prosimy o przygotowanie tego ołtarza, strażaków oraz parafian z ul. Św. Stanisława, Polna, Południowa, Targowa, J. Kotarby/ odpowiedzialni  Bożena Kotarba i Jadwiga Wilk oraz Bartłomiej Kotarba /

Czwarty ołtarz będzie przed kościołem, przy „Betanii” – odpowiedzialni za niego będą parafianie z ul. Wąska, Metalowców, Podgórska, Świątników Wawelskich, Kr. Jadwigi i młodzież  / odpowiedzialni Ks. Sebastian i Pani Dorota Gniadek/

18 maja 2018|