18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.VIII.2018

Dzisiaj po Mszach Świętych adoracja Najśw. Sakramentu. Nieszpory o godz. 15.00.
Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień – czas pielgrzymek do sanktuariów Maryjnych, rocznic patriotycznych – to także wezwanie Kościoła w Polsce do trzeźwości Polek i Polaków.
W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego, w środę św. Dominika, w czwartek św. Teresy Benedykty od Krzyża, w piątek św. Wawrzyńca, a w sobotę św. Klary.
W poniedziałek ze względu na Święto Przemienienia Pańskiego; Msze św. rano o 7.00 i wieczorem o 18.00, a we wtorek Msza św. o g. 7.00, w środę o godz. 18.00 i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek o g. 7.00, w piątek o g. 18.00, a w sobotę g. 7.00 i 18.00.
W środę na Mszy św. o godz. 18.00 – modlić się będziemy w intencji Ojczyzny – to kolejny 6 miesiąc nowenny przed rocznicą 100-lecia odzyskania Niepodległości, którą będziemy obchodzić 11 listopada.
Różaniec za zmarłych – w piątek o 17.30.
Rada Parafialna przeprowadzi w przyszłą niedzielę kolejną zbiórkę na inwestycje parafialne. Zbieramy teraz na odnowienie pozostałej części ołtarza głównego, te prace konserwatorskie będą prowadzone na początku przyszłego roku.
Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu pomagali w sprzątaniu kościoła, a na następny tydzień prosimy parafian z ul. Ekologicznej nr-y 10a, 10b, 10c, 10e, 12.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!

4 sierpnia 2018|