2 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.I.2019

Na Nieszpory zapraszamy dzisiaj o godz. 15.00.
W dzisiejszą niedzielę przypada wspomnienie św. Sebastiana, biskupa i męczennika. Św. Sebastian jest patronem naszego Księdza Wikariusza, dzisiaj więc przypadają Jego imieniny; życzymy Ks. Sebastianowi wielu łask Bożych, zdrowia i opieki Świętego Patrona na każdy dzień. Msza święta w intencji Ks. Sebastiana – zamówiona przez Radę Parafialną – dzisiaj o g. 10.30
W liturgii Kościoła przypada ponadto: w poniedziałek św. Agnieszki, w czwartek św. Franciszka Salezego, biskupa, w piątek Święto Nawrócenia św. Pawła apostoła, w sobotę świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
Sprzątanie kościoła powierzamy w tym tygodniu parafianom z ul. Sportowej n-y 8, 10, 11, 14, 15.
Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiarę na remont ołtarza głównego- Rada Parafialna zebrała 8.600 zł, a na konto parafialne wpłacono 2.550 zł. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.
Pielgrzymi, którzy zgłosili się na wyjazd do Rumunii – proszeni są, aby w tym tygodniu wypełnili karty wyjazdu i wpłacili zaliczkę w wysokości 400 zł. Pozostały jeszcze dwa wolne miejsca na ten wyjazd.
Ostatnio zmarł z naszej parafii +Eugeniusz Kotarba lat 68. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie..

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!

19 stycznia 2019|