Dzisiaj kończą się 34 Światowe Dni Młodzieży w Panamie, z udziałem Papieża Franciszka. Msza święta na rozesłanie młodzieży będzie w Panamie – dzisiaj o godz. 14.00 – czasu polskiego.
U nas Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00.
W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
W liturgii Kościoła przypada – w poniedziałek św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła, w czwartek św. Jana Bosko, kapłana, w sobotę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, a w przyszłą niedzielę św. Błażeja, patrona od chorób gardła, święcimy jabłka.
W piątek – pierwszy piątek miesiąca – spowiedź przed Mszą św. rano, oraz po południu od 16.30 do 18.00. W czasie spowiedzi wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone przed godziną 18.00 śpiewem litanii do Serca Pana Jezusa. Chorych z Komunią św. odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, przypada w sobotę, 2 lutego. Msze święte będą w sobotę o godz. 7.00, 16.00 i 18.00; na każdej Mszy świętej poświęcenie świec – gromnic. Składka z 2 lutego, przeznaczona będzie na pomoc zakonom kontemplacyjnym.
W sobotę po Mszy świętej o 7.00 – modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi i za matki oczekujące potomstwa – I sobota miesiąca.
Rodziców dzieci z klas III, które przystąpią do I Komunii świętej, Siostra Zyta zaprasza na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 do salki na plebanię. Poświęcenie świec dla dzieci pierwszokomunijnych w sobotę na Mszy o 18.00.
Sprzątanie w kościele powierzamy rodzinom z ul. Sportowej n-y 17, 18, 19, 20, 22.
Figurka Matki Bożej Fatimskiej i różaniec nawiedziły już całą nasza parafię. Od 13 maja 2017 do 17 stycznia 2019 roku przyjęło różaniec 529 rodzin, które wpisały się do księgi nawiedzenia. Niech to wydarzenie wzmocni wiarę i przyniesie rodzinom Boże błogosławieństwo, a modlitwa różańcowa niech będzie w naszych rodzinach odpowiedzią na prośbę Matki Bożej z Fatimy: „odmawiajcie różaniec”.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!