Strona archiwalna

PIELGRZYMKA POLSKA PÓŁNOCNO-WSCHODNIA

18, 19, 20 PAŹDZIERNIKA 2019 / PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA/

1 dzień – PIĄTEK – wyjazd godz. 6.00 – w programie wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku Kamiennej/wierna kopia wileńskiej Ostrej Bramy. (Msza Św.). Przejazd do Tykocina – zwiedzanie miasta hetmana Stefana Czarnieckiego. Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie. Nawiedzenie Sanktuarium Świętego Antoniego Padewskiego w Sokółce (miejsce Cudu Eucharystycznego). Przejazd na nocleg do Różanegostoku, obiadokolacja.

2 dzień – SOBOTA – śniadanie, po porannej Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Boskiej Różanostockiej przejazd do miejscowości Okopy – miejsca urodzin Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Następnie przejazd do Świętej Lipki i zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej. Przejazd na nocleg do Gietrzwałdu, obiadokolacja.

3 dzień – NIEDZIELA – śniadanie, poranna Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Po Mszy Świętej zwiedzanie Sanktuarium. Wyjazd w drogę powrotną. Na trasie odwiedziny Katedry w Płocku.
Powrót do Świątnik Górnych w godzinach wieczornych.
Koszt wyjazdu 500 zł.
W kosztach wyjazdu uwzględniono;
– transport autokarem, przewodnik
– 2 noclegi,
– 2 śniadania,
– 2 obiadokolacje.
Koszt wyjazdu nie zawiera kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.
ZGŁOSZENIA W KANCELARII PARAFIALNEJ W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH

19 lipca 2019|