Tydzień Oktawy Zmartwychwstania to czas ośmiu dni rozważania tajemnicy Zmartwychwstania Jezusa. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
Niestety dalej z powodu panującej epidemii koronawirusa, w Mszach świętych może uczestniczyć tylko 5 osób.
W tym tygodniu Msze są rano o 7.00 i wieczorem o 18.00.
Przyszła niedziela, 19 kwietnia, to Niedziela Bożego Miłosierdzia. Nie będzie wielkich uroczystości w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. W naszym kościele w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia z wystawieniem Najśw. Sakramentu. Transmitować będziemy Msze św. z naszego kościoła o g. 8.00 i 10.30.
Ze względu na panująca epidemię I Komunia św. jest przełożona na niedzielę 13 września, a bierzmowanie dla klas VIII będzie prawdopodobnie w październiku razem z obecnymi klasami VII.

Niech Chrystus Zmartwychwstały błogosławi wszystkim na kolejne dni tygodnia.

Szczęść Boże!