Dzisiaj rozpoczyna się tzw. Czterdziestogodzinne Nabożeństwo – odprawiane przed Wielkim Postem. Przez najbliższe trzy niedziele będzie wystawienie Najśw. Sakramentu, pomiędzy Mszami do godz. 15.30. Zapraszamy na adorację, po Mszach świętych, a przez południe, dzisiaj, zapraszamy szczególnie parafian: z ul. Ks. Koniecznego i Ks. Zakulskiego na godz. 12.00, z ul. Kr. Jadwigi na 12.30, z ul. Metalowców i Ogrodowej na 13.00, z ul. Bielowicza na g. 13.30, z ul. Widokowej i Słonecznej na 14.00 i z ul. Karpackiej, Stromej i Targowej na g. 14.30. O godz. 15.00 będą Nieszpory i zakończenie adoracji, a o godz. 15.30 Msza święta.
W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, przypada w piątek, 2 lutego. Msze święte będą w piątek o godz. 7.00, 16.00 i 18.00; na każdej Mszy świętej poświęcenie świec – gromnic. Składka z 2 lutego, przeznaczona będzie na pomoc zakonom kontemplacyjnym. Na Mszy św. o 18.00 w piątek – poświęcenie świec dla dzieci z klas III, a spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii – w środę o 19.00.
W liturgii Kościoła w środę wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana, a w sobotę św. Błażeja, patrona od chorób gardła – święcimy jabłka.
W piątek – pierwszy piątek miesiąca – spowiedź przed Mszą św. rano, oraz po południu przed Mszą św. o 16.00 i potem przed Mszą o g.18.00. Chorych z Komunią św. odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
W sobotę po Mszy świętej rannej – modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi i za matki oczekujące potomstwa – I sobota miesiąca.
Sprzątanie w kościele powierzamy rodzinom z ul. Wąskiej.
W sobotę od g. 9.00 prosimy o pomoc w rozbieraniu dekoracji świątecznej, choinek, szopki.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!