Czas Wielkiego Postu to czas refleksji nad męką Zbawiciela. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym – dzisiaj o 15.00, a potem Msza o godz. 15.45. Składka na „Gorzkich Żalach” jest przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu i na dekoracje wielkanocną. „Droga Krzyżowa” w piątek o 17.15 oraz o 19.30. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od 18 marca; w przyszłą niedzielę będą rozdawane programy rekolekcji i wielkiego tygodnia.
W piątek na Drogę Krzyżową o godz. 19.30, zapraszamy małżeństwa; w ich intencji będzie Droga Krzyżowa, a towarzyszyć jej będzie śpiew i muzyka; organy, skrzypce. Zapraszamy małżeństwa i młodzież na tę ciekawą propozycję modlitwy z Chrystusem Ukrzyżowanym – piątek godz. 19.30.
Spotkanie Rady Parafialnej – w poniedziałek 5 marca godz. 18.30, po Mszy wieczornej.
Klasy VII – Ks. Sebastian zaprasza na spotkanie we wtorek o 16.30, a klasy III z gimnazjum będą miały spotkanie w czwartek o g. 16.30 w kościele.
Trwa nowenna jubileuszowa – modlitwa za Ojczyznę w setną rocznice odzyskania niepodległości i w roku beatyfikacji Hanny Chrzanowskiej. W tym tygodniu w czwartek 8 marca, zapraszamy na drugi dzień nowenny – na różaniec za Ojczyznę, o g. 17.40 i na Mszę św. z kazaniem o godz. 18.00.
W czwartek 8 marca przypada też 4 rocznica śmierci Ks. kan. +Stanisława Czulaka, byłego proboszcza naszej parafii; pamiętajmy o zmarłym w modlitwie, zapalmy znicze na jego grobie.
Uroczysty chrzest dzieci będzie w przyszłą niedzielę na Mszy o g. 10.30, a następny w drugi dzień świąt wielkanocnych 2 kwietnia.
Sprzątanie kościoła powierzamy na ten tydzień parafianom z ul. Ogrodowej.
W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierała ofiary na trwającą renowację ambony i ołtarza głównego.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!