Dzisiaj Uroczyste Nieszpory o godz. 15.00, po nich Msza Święta o godz. 15.30.
Jutro w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, porządek Mszy świętych taki jak w niedzielę, z tym że jutro nie będzie nieszporów. Ofiary na tacę będą jutro przeznaczone na Uniwersytet Papieski w Krakowie.
Pragnę podziękować wszystkim, którzy pomagali w przeprowadzeniu Uroczystości Wielkiego Tygodnia. Podziękowania składam Ks. Wikariuszowi – Ks. Sebastianowi, Ks. Prałatowi -Rezydentowi, Siostrom Służebniczkom, Pani Izabeli – Organistce, Panom: Edwardowi i Januszowi – Kościelnym, także, chórowi „Credo”, scholii dziecięcej i młodzieżowej, tym wszystkim którzy angażowali się w liturgię, przez czytanie, śpiew, prowadzenie adoracji – S. Elżbiecie, Paniom Katechetkom, młodzieży, lektorom, ministrantom, a także Paniom sprzątającym kościół i Panu Irenuszowi – ogrodnikowi. Podziękowania kieruję do druhen i druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej – za wartę przy Bożym Grobie, trzymaną od piątku wieczór przez noc, aż do soboty wieczorem. Podziękowania składam Orkiestrze Reprezentacyjnej naszego miasta za udział w procesji rezurekcyjnej. Dziękuję także kilku Panom z chóru i z Rady Parafialnej, którzy pracowali przy przygotowaniu Ciemnicy i Bożego Grobu. Szczególne podziękowania składamy Siostrze Stanisławie za pięknie ułożone kwiaty, oraz Paniom które pomagały Siostrze. Wszystkim którzy włączyli się w przygotowania i przeprowadzenie uroczystości Wielkiego tygodnia, niech dobry Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem: „Bóg zapłać”.

Drodzy Parafianie i Goście – Niech Jezus Zmartwychwstały udzieli Wam nowych sił, wskrzesi w Waszych sercach wiarę i nadzieję. Niech Ten który zwyciężył śmierć i lęk, obdarzy Was łaską miłosierdzia i potrzebnymi darami do codziennego zmagania się o zwycięstwo dobra. Życzymy zdrowych, ciepłych, radosnych Świąt Wielkanocnych. Szczęść Boże!     Duszpasterze