Dzisiaj zapraszamy na nieszpory o godzinie 15.00.
Rada Parafialna zbiera dzisiaj ofiary na inwestycje parafialne.
Przypominamy o wakacyjnym porządku odprawiania Mszy Świętych w ciągu tygodnia:
w poniedziałek, środę i piątek – o godzinie 18.00, wtorek i czwartek – o godzinie 7.00, w sobotę o godzinie 7.00 i o 18.00. Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Kancelaria parafialna czynna jest w czasie wakacji tak samo jak w ciągu roku.
W Liturgii Kościoła przypada: w środę – Święto św. Benedykta opata, patrona Europy;
w czwartek – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w piątek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
We wtorek, 10 lipca ok. godziny 18.00, przyjdzie do nas ponad 100. osobowa grupa pielgrzymów  z Trzemeśni,  wędrujących na Jasną Górę. Nocować będą w Szkole Podstawowej.
W piątek, 13 lipca, zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 – Msza Święta z kazaniem, po Niej różaniec i procesja z figurą Matki Bożej. Figurkę Matki Bożej poniosą ojcowie.
Figurka Matki Bożej Fatimskiej i różaniec w piątek rozpoczęły nawiedzanie parafian przy
ul. Bruchnalskiego numery parzyste od 12 do 82, następnie nawiedzać będą ulicę Różaną
i Modrzewiową.
Na stoliku obok prasy katolickiej można nabyć jeszcze Jubileuszowy numer gazetki parafialnej : Świątnik” w cenie 6 zł. oraz album o Metropolicie Krakowskim, Ks. Abp Marku Jędraszewskim w cenie 25 zł. Serdecznie polecamy te ciekawe lektury!
Na bieżący tydzień sprzątanie kościoła powierzamy parafianom z ul. Widokowej nr-y: 18, 20, 22, 26, 32 i 34.
Ostatnio zmarła w naszej wspólnoty + Alfreda Leńczowska, lat 87. Polećmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie…

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!