Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00, a potem Msza święta o 15.30.
W tygodniu porządek Mszy świętych wakacyjny; poniedziałek g. 18.00, wtorek g. 7.00, środa godz. 18.00 i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek g. 7.00, w piątek g. 18.00 i Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę g. 7.00 i 18.00.
W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada: w poniedziałek Matki Bożej Szkaplerznej z Góry Karmel,  w środę św. Szymona z Lipnicy, w piątek bł. Czesława, kapłana, w sobotę św. Wawrzyńca, w niedzielę św. Marii Magdaleny/ odpust w Głogoczowie/.
Sprzątanie w kościele powierzamy parafianom z ul. Słonecznej.
Podziękowania składamy tym którzy przyjęli pielgrzymów z Trzemeśni na nocleg; rodzinom, dyrekcji i pracownikom szkoły podstawowej, naszemu zespołowi Caritas.
Dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na inwestycje parafialne – Rada Parafialna zebrała 9.600 zł. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. Polecamy prasę katolicką w „Niedzieli” jest artykuł o naszej uroczystości 160 rocznicy konsekracji kościoła.
Ostatnio zmarł z naszej parafii + Franciszek Kuc lat 76. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!