Dzisiaj Nieszpory o godz. 15.00.
W tym tygodniu jeszcze wakacyjny porządek Mszy świętych; poniedziałek godz. 18.00, wtorek godz. 7.00, w środę godz. 18.00 i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek o 7.00, w piątek 18.00, a w sobotę o 7.00 i 18.00.
W liturgii Kościoła: w poniedziałek – św. Bernarda, opata, we wtorek św. Piusa X papieża, i św. Joanny, w środę Matki Bożej Królowej, w piątek św. Bartłomieja, apostoła / odpust w Mogilanach w niedzielę 26 sierpnia/, w sobotę św. Ludwika, króla.
W przyszłą niedzielę 26 sierpnia, w uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, chcemy podziękować Panu Bogu za dar chleba. Podobnie jak w ubiegłe lata, prosimy tych, którzy pieką chleb w domu, a także naszych piekarzy, aby przynieśli w przyszłą niedzielę upieczony bochenek chleba, na sumę, na Mszę świętą o godz. 10.30. Te chleby złożymy przed ołtarzem i poświecimy. Po Mszy świętej, przed kościołem, będziemy się dzielić tym poświęconym chlebem.
Rada Parafialna zebrała na inwestycje parafialne 17.450 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
Dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła, a na ten tydzień czystość świątyni powierzamy parafianom z ul. Stromej n-y 1, 2, 3, 5a, 9.
Wyjazd na Węgry – we wtorek po Mszy świętej o godz. 7.00, od strażnicy.
Ostatnio zmarł z naszej parafii +Kazimierz Ożóg lat 64. Natomiast we wtorek o g. 15.30 odbędzie się pogrzeb śp.+Mariana Młynarczyka lat 91. Polećmy tych zmarłych Miłosierdziu Bożemu: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie!
Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!