Rozpoczynamy w dzisiejszą niedzielę przygotowanie do misji parafialnych, które odbędą się od 7 do 14 października bieżącego roku. Już od dzisiaj obejmijmy modlitwą misjonarzy i całą nasza parafię, aby czas misji przyczynił się do odnowy duchowej naszej wspólnoty.
Na Nieszpory zapraszamy dzisiaj o godz. 15.00
W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada: w środę wspomnienie Imienia Maryi, w czwartek św. Jana Chryzostoma, biskupa, w piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w sobotę Matki Bożej Bolesnej.
Kolejne Nabożeństwo Fatimskie będzie w czwartek 13 września, o godz. 18.00 – Msza św. z kazaniem, potem różaniec i procesja – poprowadzi O. Dariusz Sambora, franciszkanin. Figurę Matki Bożej poniesie młodzież, a dzieci zapraszamy do sypania kwiatków.
Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego – czytanie Pisma św. z komentarzem – w poniedziałek o godz. 19.00 w salce na plebanii – prowadzi Ks. Proboszcz.
Różaniec za zmarłych w piątek o 17.30.
Sprzątanie w kościele polecamy parafianom z ul. Św. Stanisława nr 1, 4, 5, 6, 7.
Rozpoczynamy przygotowanie młodzieży do bierzmowania. W tym roku szkolnym do bierzmowania przystąpią uczniowie klas VIII ze szkoły podstawowej i z klas III gimnazjum. Pierwsze spotkanie dla wszystkich będzie we wtorek o godz. 16.30 w kościele, z Ks. Sebastianem.
Ks. Sebastian zaprasza młodzież na spotkania grupy apostolskiej; młodzież z klas VIII, z gimnazjum i szkół średnich, oraz tych którzy byli na rekolekcjach wakacyjnych. Spotkania będą w sobotę o godz. 19.00 w salce na plebanii.
S. Zyta zaprasza dzieci na spotkania grupy misyjnej do Betanii w piątki o godz. 16.30.
Pani Organistka – zaprasza dziewczynki do scholii dziecięcej – próby w soboty
o g. 10.30.
Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się w przyszłą niedzielę –tam o godz. 9.00 droga krzyżowa, a o 11.00 Msza święta.
Rada Parafialna zbiera dziś ofiary na inwestycje parafialne.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!