Łączymy się dzisiaj z rodzinami z naszej archidiecezji zgromadzonymi na modlitwie w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Na Nieszpory zapraszamy dzisiaj o g. 15.00.
W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada: we wtorek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski; w piątek Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, w sobotę bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, a w niedzielę św. O. Pio, zakonnika.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o 18.00.
Dziękujemy za ofiary składane na inwestycje parafialne; Rada Parafialna zebrała w ubiegłą niedzielę 9.190 złotych. Kolejny obraz drogi krzyżowej jest odnowiony – stacja druga, a teraz do odnowienia zabrane są kolejne dwie stacje 3 i 4.
Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła, za ofiary na ten cel, a teraz prosimy parafian z ul. Św. Stanisława nr 8, 9, 11, 12, 13.
Ostatnio zmarł z naszej parafii + Jerzy Kochanik lat 84. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże! Ks. Proboszcz