Nieszpory są dzisiaj o godz. 15.00
W liturgii Kościoła przypada: w czwartek Św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława, męczennika, w sobotę św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Odpust w Sieprawiu ku czci św. Michała będzie w przyszłą niedzielę.
Młodzież z klas III z gimnazjum będzie miała spotkania we wtorek o g. 16.30, a klasy VIII w czwartek o 16.30.
Rozpoczęło się przygotowanie do I Komunii dzieci z klas III. Rodziców tych dzieci, które w naszym kościele przystąpią do I Komunii, zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 do kościoła. Poświęcenie różańców dla dzieci z klas III będzie w przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 10.30.
Ogłaszamy konkurs dla dzieci i młodzieży na wykonanie różańca – materiał dowolny, termin do 15 października, wszystkie prace będą wystawione w kościele i nagrodzone.
Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła oraz za ofiary złożone na ten cel, a w tym tygodniu czystość świątyni powierzamy parafianom z ul. Św. Stanisława nr-y 14, 15, 16, 17, 18.
Pielgrzymi do Częstochowy wyjeżdżają we wtorek o godz. 7.00 od strażnicy.
Zbliża się czas naszych parafialnych misji, które rozpoczną się 7 października i potrwają tydzień, do 14 października. Program misji będzie do dostarczony do waszych domów, do skrzynek pocztowych, w najbliższym tygodniu.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże! Ks. Proboszcz