Dzisiaj porządek nabożeństw taki jak w niedzielę, o godz. 15.00 Uroczyste Nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, a o 15.30 Msza święta.
Jutro – Św. Szczepana – Msze Święte tak jak w niedzielę – jutro nieszporów nie będzie, a składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Na Mszy świętej o godz. 8.00 kolędować z nami będzie świątnicka orkiestra dęta, o g. 10.30 poświęcenie owsa.
Dziękujemy tym, którzy przygotowali szopkę i w kościele, i na zewnątrz, dekorację kościoła, sprzątali kościół – tych osób było kilkanaście, a wraz z nimi Ks. Sebastian z młodzieżą, Siostry Służebniczki, Kościelny Edward z Marcinem i Jackiem, kilku parafian i przedstawiciele Chóru „Credo”. Tym, którzy wzięli udział w tych pracach, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Siostry i Bracia! Przyjmijcie od nas, Waszych Duszpasterzy, życzenia świąteczne, które zawarte są także w naszej modlitwie za Was.
Kolejny raz Bóg daje nam przeżywać pamiątkę Bożego Narodzenia, gdy Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między ludźmi. Jezus narodzony z Maryi Dziewicy niech obdarzy Wasze serce radością, pokojem i miłością. Życzymy radosnych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Szczęść Boże!