Dzisiaj Uroczyste Nieszpory o godz. 15.00, po nich Msza Święta o godz. 15.30.
Jutro w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, porządek Mszy świętych taki jak w niedzielę, z tym że jutro nie będzie nieszporów. Ofiary na tacę będą jutro przeznaczone na Uniwersytet Papieski w Krakowie.
Pragnę podziękować wszystkim, którzy pomagali w przeprowadzeniu Uroczystości Wielkiego Tygodnia. Podziękowania składam Ks. Wikariuszowi – Ks. Sebastianowi, Ks. Prałatowi Zbigniewowi, Siostrom Służebniczkom, Pani Izabeli – Organistce, Panu Kościelnemu Edwardowi, chórowi „Credo”, scholii dziecięcej i młodzieżowej, tym wszystkim którzy angażowali się w liturgię, przez czytanie, śpiew, prowadzenie adoracji; młodzieży, lektorom, ministrantom, a także Paniom sprzątającym kościół i Panu Ireneuszowi – ogrodnikowi. Podziękowania kieruję do druhen i druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej – za wartę przy Bożym Grobie, trzymaną od piątku wieczór przez noc, aż do soboty wieczorem. Podziękowania składam Orkiestrze Reprezentacyjnej naszego miasta za udział w procesji rezurekcyjnej. Dziękuję Panom z chóru „Credo” i Siostrom Służebniczkom, i tym którzy pracowali przy przygotowaniu Ciemnicy i Bożego Grobu. Wszystkim którzy włączyli się w przygotowania i przeprowadzenie uroczystości Wielkiego tygodnia, niech dobry Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem: „Bóg zapłać”.

Drodzy Parafianie i Goście – Niech Jezus Zmartwychwstały, Ten który zwyciężył śmierć, obdarzy Was łaską miłosierdzia i potrzebnymi darami do codziennego zmagania się o zwycięstwo dobra. Niech w Waszych sercach i w Waszych rodzinach zabrzmi orędzie Zmartwychwstania – Jezus żyje! Głoście słowami i życiem piękną nowinę, że Jezus zmartwychwstał. Zanieście wszystkim radość i nadzieję Chrystusa Zmartwychwstałego.
Życzymy zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Szczęść Boże!
                                                                                                                             Duszpasterze