Zachęcamy do udziały w Mszach świętych w tygodniu Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
We wtorek przypada święto św. Wojciecha biskupa, męczennika, oraz św. Jerzego, męczennika, a w czwartek św. Marka ewangelisty. Liturgiczne święto św. Wojciecha patrona Polski, przeniesione jest na 29 kwietnia.
Przyszła niedziela, 28 kwietnia, to Niedziela Bożego Miłosierdzia W sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach trwać będą uroczystości odpustowe. W naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Dziękujemy za pomoc i za ofiary na sprzątanie kościoła, a na ten tydzień czystość kościoła powierzamy parafianom z ul. Spokojnej nr 1, 1a, 1b, 2, 3, 5.
Rada Parafialna zebrała na inwestycje parafialne 10.360 zł. Czekamy na odnowiony ołtarz główny; te prace są na ukończeniu. Wszystkim składającym ofiary i wpłacającym na konto parafialne, na te prace, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
W sobotę przypadają imieniny S. Zyty, katechetki; życzymy Siostrze Bożego błogosławieństwa, zdrowia i sił do pełnienia powołania zakonnego.
Są jeszcze miejsca na wyjazd czerwcowy do Częstochowy i Lichenia.
Prosimy o przyjęcie na nocleg pielgrzymów idących z Bielska –Białej do Łagiewnik; z 2 na 3 maja / czwartek/piątek/ Będziemy gościli ok. 190 osób.
Zarząd Osiedla w Świątnikach Górnych zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w akcji „Posprzątaj z nami miasto” w dniu 27 kwietnia w sobotę. Zbiórka o godz. 9.00 przy strażnicy. Zadbajmy razem o czystość Świątnik Górnych.

Niech Chrystus Zmartwychwstały błogosławi wszystkim na kolejne dni tygodnia.
Szczęść Boże!