Na nabożeństwa majowe zapraszamy w niedzielę o godz. 15.00, a w tygodniu o g. 18.00. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Bernardyna ze Sieny, kapłana, we wtorek św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika, w środę św. Rity z Cascia, zakonnicy, w piątek Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.
Zapraszamy na Mszę świętą dziękczynną za 35 lat kapłaństwa Ks. Proboszcza, w poniedziałek 20 maja o godz. 18.30.
Zapraszamy do naszego kościoła na występ chórów, które zaśpiewają pieśni Maryjne. W środę na nabożeństwie majowym o g. 18.00, jak i na Mszy świętej, zaśpiewają chóry: „Wrzosy” z Wrząsowic, „Świętojański” z Rzeszotar, chór „Eligiusz” i nasz parafialny chór „Credo”. Zapraszamy w środę do tej wspólnej modlitwy do Matki Bożej.
Strażacy z OSP Świątniki Górne zapraszają mieszkańców na Mszę świętą dziękczynną za 140 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Świątnikach Górnych. Msza święta będzie w sobotę 25 maja o godz. 15.00; potem dalsze uroczystości przed remizą.
Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie kościoła, a na bieżący tydzień troskę o czystość kościoła powierzamy parafianom z ul. Spokojnej n-y 25, 26, 27, 28, 29.
Kończy się renowacja ołtarza głównego, w tym tygodniu będą montowane pozostałe części ołtarza, tabernakulum będzie odnawiane. Dziękujemy za ofiary składane na ten remont. Rada Parafialna zebrała w ub. niedzielę 7.800 zł, na konto wpłacono 2.350 zł.
Bonifraterska Fundacja Dobroczynna i Uczniowski Klub Sportowy Feniks przy Zespole Szkół w Świątnikach Górnych serdecznie zapraszają na rodzinną imprezę sportową BoniFEST – Integracyjne Zmagania Rodzinne 19 maja – dzisiaj – na zielonych terenach Fundacji w Konarach. Początek od godz. 12.00.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!