PIELGRZYMKA KOMAŃCZA 2020

PIELGRZYMKA AUTOKAROWA
SZLAKIEM SŁUGI BOŻEGO PRYMASA
STEFANA WYSZYŃSKIEGO
DĘBOWIEC – KOMAŃCZA – PRZEMYŚL –
KALWARIA PACŁAWSKA – PRZEWORSK
29 i 30 CZERWCA 2020 / PONIEDZIAŁEK – WTOREK /
29 CZERWCA 2020 PONIEDZIAŁEK – Wyjazd godz.6.30 – Świątniki Górne – Dębowiec Sanktuarium MB Płaczącej (polskie La Salette) następnie Komańcza /Bieszczady/ miejsce uwiezienia Prymasa Kard. Stefana Wyszyńskiego – Msza św. Potem przejazd do Przemyśla na nocleg i obiadokolację w hotelu/ pokoje dwuosobowe z łazienką/ . Wieczorem spacer po rynku w Przemyślu.
30 CZERWCA 2020 – WTOREK – po śniadaniu udajemy się do Kalwarii Pacławskiej na Mszę Św. w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej. Przejazd do Przeworska – Sanktuarium Grobu Pańskiego. W drodze powrotnej obiad. Powrót do Świątnik Górnych w godzinach wieczornych.
KOSZT: 280 ZŁ
Cena zawiera : transport – autokar, 1x obiadokolacja, 1x nocleg, 1x śniadanie oraz 1x obiad w drodze powrotnej .
ZAPISY W PARAFII W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH
OD 1 KWIETNIA 2020 DO 30 KWIETNIA. PRZY ZAPISIE WPŁATA ZALICZKI 50 ZŁ.