Nadal przeżywamy trudny czas pandemii. Mimo trwających wakacji, urlopów pamiętajmy w modlitwie o chorych, o przebywających na kwarantannie, o lekarzach, służbie zdrowia, przestrzegajmy też zaleceń sanitarnych.

Zachęcamy do udziału w Mszy świętej odprawianej w ciągu tygodnia; rano o g. 7.00 i wieczorem o g.18.00. Adoracja Najśw. Sakramentu – modlitwa w ciszy – środa i sobota od 17.30 do 18.00.

W liturgii Kościoła przypada: w poniedziałek święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej, w czwartek św. Bernarda, zakonnika, w piątek św. Piusa X, papieża, w sobotę wspomnienie  Najśw. Maryi Panny Królowej.

Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy wieczornej.

Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii, a także za ofiary na inwestycje parafialne. Rada Parafialna zebrała w ubiegłą niedzielę 7.780 zł,  a na konto wpłacono   3.950 zł. „Bóg zapłać” za każdy dar  na rzecz naszej wspólnoty.

Sprzątanie kościoła powierzamy w tym tygodniu  parafianom z  ul. Na Wzgórzu.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi, niech nas strzeże!

Szczęść Boże!