Dzisiaj pierwsza niedziela września, po Mszach świętych Adoracja Najśw. Sakramentu.
W liturgii Kościoła przypada we wtorek Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny, w środę bł. Anieli Salawy, dziewicy. Uroczysta suma odpustowa w Sieprawiu będzie w środę o godz. 18.00. W sobotę 12 września wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
W następną niedzielę 13 września dobędzie się 28 Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej, pod hasłem: człowiek jest powołany do pełni życia”. O godz. 9.00 – Droga Krzyżowa od stacji „u Piłata”, a o 11.30 Msza święta przy ołtarzu polowym.
Różaniec za zmarłych, jak co miesiąc będzie w piątek o 17.30.
Kolejne Nabożeństwo Fatimskie w naszej parafii będzie w sobotę 12 września o godz. 18.00 – Msza św. z kazaniem i różaniec – poprowadzi Ks. Henryk Kamiński.
Pierwsza Komunia święta, która miała odbyć się w maju, ze względu na pandemię, będzie 13 września, w następną niedzielę: na Mszy św. o godz. 10.30 – klasa IVa / 18 dzieci/, a na Mszy św. o g. 12.00 klasa IVb /15 dzieci/. Spowiedź dla tych dzieci i rodzin będzie w sobotę od 10.00 do 11.30. Niezainteresowanych uroczystością komunijną prosimy, aby w miarę możliwości przyszli w przyszłą niedzielę na Msze św. o 8.00 lub 15.30.
Rada Parafialna w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę na inwestycje parafialne.
Czystość świątyni polecamy na bieżący tydzień parafianom z ul. Stromej n-y: 1, 2, 3, 5a, 9.
Przypominamy, że podczas Mszy św. i nabożeństw wierni w kościele powinni zachowywać dystans między sobą i muszą stosować maseczki lub przyłbice zakrywające usta i nos.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!