Dzisiaj i jutro porządek nabożeństw taki jak w niedzielę, Msze św. o godz. 8.00, 10.30, 12.00 i 15.30. W Święta Msze święta z naszego kościoła będą transmitowane w internecie. Przypominamy, że z powodu pandemii koronawirusa nadal obowiązuje limit osób biorących udział w Mszach świętych i pogrzebach – w naszym kościele to 30 osób. Obowiązują nadal maseczki, dezynfekcja rąk i dystans społeczny 1,5 m.
Jutro – Św. Szczepana – składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, na Mszy świętej o g. 10.30 poświęcenie owsa.
Dziękujemy tym, którzy przygotowali szopkę i w kościele, i przed kościołem, dekorację kościoła, sprzątali kościół – to było kilku mężczyzn i kilku młodych ludzi, Panie Bożena i Krystyna sprzątające kościół, a także Ks. Jan, Siostra Maria, Kościelny Edward z pomocnikami, Pan Jan -elektryk. Wszystkim, którzy wzięli udział w tych pracach, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
Dziękujemy za życzenia przekazane nam kapłanom.

Siostry i Bracia! Przyjmijcie  od nas, Waszych Duszpasterzy, życzenia świąteczne, które zawarte są także w naszej modlitwie za Was. Mimo tych wszystkich ograniczeń, lęków związanych z pandemią, stańmy przy żłóbku Jezusa, pełni pokory i nadziei, które przynoszą Święta Bożego Narodzenia. Niech światło przychodzącego Chrystusa da nam tę nadzieję, że trudności szybko miną, a nadejdzie czas, że będziemy mogli spotykać się w nieograniczonej liczbie na Eucharystii w kościele, a także w gronie rodziny i przyjaciół.
Życzymy zdrowych, radosnych, spokojnych, pełnych życzliwości Świąt Narodzenia Pańskiego i Bożego błogosławieństwa dla Was i Waszych rodzin. Szczęść Boże!