Papież Franciszek postanowił, aby dzisiejsza niedziela, była obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Jak zaznaczył Franciszek, ma się ona przyczynić do tego, „aby w Ludzie Bożym wzrosła religijna i bliska znajomość Pisma Świętego”. Dlatego zachęcamy, aby każdy dzisiaj przeczytał chociaż kilka zdań z Biblii.
W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada: w poniedziałek Święto Nawrócenia św. Pawła, we wtorek świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w czwartek św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła.
Zachęcamy do trwającej w naszym kościele adoracji Najśw. Sakramentu; w środy i soboty od g. 17.30 do 18.00.
W przyszłą niedzielę rozpocznie się tzw. czterdziestogodzinne nabożeństwo, odprawiane przez trzy niedziele przed Wielkim Postem, który rozpocznie się 17 lutego w Środę Popielcową. Adoracja Najśw. Sakramentu będzie w przyszłą niedzielę po Mszy o 8.00 do 10.30 oraz po Mszy o 12.00 do g. 15.30.
Sprzątanie kościoła powierzamy w tym tygodniu parafianom z ul. Krętej.
Ks. Jan zaprasza rodziców dzieci I Komunijnych na spotkanie do kościoła w najbliższą sobotę o g. 19.00.
W ostatnim tygodniu odbyły się w naszej parafii pogrzeby: +Leszka Sudera lat 73, +Edwarda Kotarby lat 82 i +Edwarda Bodzonia lat 70. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Wszystkim życzymy zdrowia, dobrego tygodnia i Bożego błogosławieństwa.
Szczęść Boże!