Dzisiaj, w niedzielę Chrztu Pańskiego, kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia, jednak tradycyjnie kolędować będziemy do 2 lutego, do Święta Matki Bożej Gromnicznej.
W piątek po Mszy wieczornej koronka do Bożego Miłosierdzia.
Adoracja Najśw. Sakramentu – w środy i w soboty od g. 17.30 do 18.00.
Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła, za ofiary na ten cel złożone, a w tym tygodniu prosimy parafian z ul. Południowej.
Ze względu na pandemię kolędy wizyty duszpasterskiej nie ma w tym roku, ale podobnie jak w ubiegłym tygodniu zapraszamy parafian z poszczególnych ulic na Msze św. o godz. 18.00. Msza święta jest sprawowana w intencji zaproszonych parafian, z błogosławieństwem kolędowym. Można przynieść sobie także naczyńko z wodą, którą ksiądz poświęci na Mszy świętej, a potem sami możecie pokropić dom i domowników. Będą tez obrazki z modlitwą, którą można w domu odmówić. A jeśli ktoś będzie chciał złożyć ofiarę na kolędę, to przy wyjściu z kościoła będzie mógł to uczynić.
W tym tygodniu zapraszamy przedstawicieli rodzin z ulic:
– Graniczna, Pod Lasem, Stawowa, Ks. Koniecznego, Ks. Zakulskiego – poniedziałek
– Bruchnalskiego, Krakowska, Węgielnik, Tatrzańska – wtorek
– Sportowa, Kręta, Karpacka, Braci Leńczowskich – środa
– Myślenicka, Ekologiczna, Na Wzgórzu, Słoneczna, Targowa, Stroma, Józefa Kotarby – oraz tych którzy nie mogli być ze swoją ulicą na wspólnej modlitwie – czwartek.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi i niech nas strzeże! Szczęść Boże!