Przeżywamy kolejne trudne Święta Wielkanocne; czas epidemii nie pozwala w pełni świętować w naszych kościołach / ograniczenie do 22 osób uczestniczących w liturgii w naszym kościele/. Wielu tylko dzięki transmisjom uczestniczy w tym największym święcie dla nas katolików, łącząc się duchowo z liturgią sprawowaną w kościele.
Dzisiaj Msze święte o 6.00, 8.00, 10.30 12.00 i 15.30. / tylko 22 osób/ Po Mszach świętych można także przyjąć Komunię świętą.
Jutro w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, porządek Mszy świętych taki jak w niedzielę, czyli o 8.00, 10.30, 12.00 i 15.30 .
Pragnę podziękować wszystkim, którzy pomagali w przeprowadzeniu w tym trudnym czasie uroczystości Wielkiego Tygodnia. Dziękuję Kapłanom; Ks. Prałatowi – rezydentowi, Ks. Janowi- wikariuszowi, Siostrze Służebniczce Marii oraz Pani Izabeli- organistce, Panu Kościelnemu i zaangażowanym w czytania Słowa Bożego; Paniom i Panom, którzy pomagali w przygotowaniu „ciemnicy” i „grobu Pańskiego”, lektorom, ministrantom.
Dziękujemy także za życzenia, przesłane dla nas, kapłanów.

Drodzy Parafianie i Goście – Niech Jezus Zmartwychwstały, Ten który zwyciężył śmierć, obdarzy Was łaską miłosierdzia i potrzebnymi darami do codziennego zmagania się z sytuacją w jakiej żyjemy już od ponad roku, przez ten czas epidemii.
Niech w Waszych sercach i w Waszych rodzinach odezwie się nowa nadzieja na szybkie zakończenie tego czasu pandemii, a Jezus Zmartwychwstały niech wejdzie w Wasze serca i do Waszych domów ze słowami : „Pokój Wam”!
Życzymy zdrowia, radości w sercu i pełnych zaufania do Boga Świąt Wielkanocnych.
Szczęść Boże!