Tydzień Oktawy Zmartwychwstania to czas ośmiu dni rozważania tajemnicy Zmartwychwstania Jezusa. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
Niestety dalej z powodu panującej epidemii koronawirusa, w Mszach świętych mogą uczestniczyć tylko 22 osoby.
W tym tygodniu Msze są rano o 7.00 i wieczorem o 18.00.
Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych i Msza św. w piątek o 17.30.
Przyszła niedziela, 11 kwietnia, to Niedziela Bożego Miłosierdzia. Ze względu na pandemię nie będzie wielkich uroczystości odpustowych w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. W naszym kościele w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia z wystawieniem Najśw. Sakramentu.
Zmiana tajemnic różańcowych dla Żywego Różańca będzie w przyszłą niedzielę po Mszy o g. 8.00.
Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie kościoła, a na bieżący tydzień troskę o kościół powierzamy parafianom z ul. Bruchnalskiego n-y: 16, 19, 20, 20a, 21, 22 .

Niech Chrystus Zmartwychwstały błogosławi wszystkim na kolejne dni tygodnia.

Szczęść Boże!