Dzisiejsza uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, przypomina nam o celu naszego życia, jakim jest niebo, gdzie Jezus oczekuje na każdego człowieka. Od dzisiaj do przyszłej niedzieli, modlić się będziemy o dary Ducha Świętego, które mają nas umocnić w wyznawanej wierze, szczególnie w tym trudnym okresie trwającej pandemii koronawirusa. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki.
Na nabożeństwa majowe zapraszamy w niedziele o godz. 15.00, a w tygodniu o 17.30.
W Liturgii Kościoła przypada: w piątek św. Jana Nepomucena, kapłana, męczennika, a w sobotę św. Rity z Cascii, zakonnicy.
W piątek, jako trzeci piątek miesiąca, Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona będzie z nabożeństwem majowym.
Klasy VIII – spotkanie przed bierzmowaniem będą miały w czwartek o g. 16.00 w kościele.
Dziękujemy za pomoc i za ofiary na sprzątanie kościoła, a na ten tydzień czystość kościoła powierzamy parafianom z ul. Spokojnej nr 1, 1a, 1b, 2, 3, 5.
Rozpoczęły się prace przy wykonaniu parkingu przy ul. Ks. Koniecznego. Ofiary na inwestycje parafialne można wpłacać na konto parafialne, a zbiórka prowadzona przez Radę Parafialną będzie w drugą niedzielę czerwca. Wszystkim, którzy wspomagają ofiarami potrzeby naszej parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Na nowy tydzień niech nam Pan Bóg błogosławi i niech nas strzeże. Szczęść Boże!