Dzisiaj 14 Niedziela Zwykła.

  • We Wtorek wspomnienie – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
  • W czwartek wspomnienie – św. Jana z Dukli, prezbitera
  1. Przypominamy, że od dnia jutrzejszego przez miesiące wakacyjne (lipiec i sierpień) Msze św. w tygodniu będą odprawiane: wtorek i czwartek rano o godz. 700. Poniedziałek, środa i piątek o godz. 1800. W soboty o godz. 700 i 1800. W niedzielę bez zmian /800, 1030, 1200,1030/
  2. W ten piątek przypada drugi piątek miesiąca. Z tej racji o godz. 1730 różaniec za zmarłych i później Msza św.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środy i soboty od godz. 1730 – 1800.
  4. W zeszłą niedzielę zbiórka na mieszkańców Nowej Białej na Spiszu, którzy stracili swoje domy w wyniku pożaru wyniosła 8200 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. W sobotę wieczorem dotrze do nas pielgrzymka z Trzemeśni do Częstochowy. Będą nocować w Zespole Szkół. W niedzielę rano udadzą się na dalszy szlak pielgrzymi. Nie będą odprawiać u nas Mszy św.
  6. W przyszłą niedzielę Rada Parafialna przeprowadzi zbiórkę na cele inwestycyjne parafii.
  7. W tym tygodniu, tak jak od kilku lat, Polskie Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” oraz firma Green Office Ecologic przeprowadzi zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odzysk surowców pochodzących z demontażu zebranego  sprzętu, pozwala na gromadzenie środków finansowych pozwalających wspierać projekty misyjne. U nas taka zbiórka zostanie przeprowadzona w czwartek 8 lipca od rana do godz. 1300. Zużyty sprzęt należy składać na nowym parkingu  koło kościoła. Informacja o tym jaki sprzęt można przynosić jest umieszczone w folderze przy gazetach, który można sobie zabrać i w gablotce przed kościołem.
  8. Sprzątanie kościoła powierzamy na bieżący tydzień parafianom

z ul. Stawowej n-y: 18, 20, 22, 24, 26

Życzymy wszystkim dobrego tygodnia i Bożego błogosławieństwa
oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień. Szczęść Boże!