Dzisiaj i jutro porządek nabożeństw taki jak w niedzielę: godz. 8.00, 10.30, 12.00 i 15.30. O godz. 15.00 Nieszpory.
Jutro – Niedziela św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, oraz wspomnienie Św. Szczepana, męczennika. Jutrzejsza składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Na Mszy świętej o godz. 8.00 kolędować z nami będzie świątnicka orkiestra dęta, o g. 10.30 poświęcenie owsa.
Dziękujemy tym, którzy przygotowali szopkę i w kościele, i na zewnątrz, dekorację kościoła, sprzątali kościół – to było kilku mężczyzn i kilku młodych ludzi, Panie sprzątające kościół, a także Siostra Teresa, Kościelny Edward synem z Marcinem, Pan Jacek i Pan Ryszard. Wszystkim, którzy wzięli udział w pracach przygotowawczych do Świąt, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Siostry i Bracia!  Przyjmijcie i od nas, Waszych Duszpasterzy, życzenia świąteczne, które wraz Radą Parafialną przekazaliśmy z kartką świąteczną do Waszych domów.
    Kolejny raz Bóg daje nam przeżywać pamiątkę Bożego Narodzenia, gdy Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między ludźmi. Niech Jezus narodzony z Maryi Dziewicy obdarzy Was nową siłą i pokojem w tych trudnych czasach, niech Jego łaska sprawi by serca Wasze ucieszyły się, z tego że Bóg jest nam tak bliski. Życzymy zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Szczęść Boże!