Papież Franciszek postanowił, aby dzisiejsza niedziela, była obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Jak zaznaczył Franciszek, ma się ona przyczynić do tego, „aby w Ludzie Bożym wzrosła religijna i bliska znajomość Pisma Świętego”. Dlatego zachęcamy, aby każdy dzisiaj przeczytał chociaż kilka zdań z Biblii.
Na Nieszpory zapraszamy dzisiaj o godz. 15.00.
W liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada: w poniedziałek św. Franciszka Salezego, biskupa, we wtorek Święto Nawrócenia św. Pawła, w środę świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła.
Zachęcamy do trwającej w naszym kościele adoracji Najśw. Sakramentu; w środy i soboty od g. 17.30 do 18.00.
Dziękujemy za ofiary złożone na sprzątanie kościoła, a w tym tygodniu prosimy kolejnych parafian z ul. Kr. Jadwigi n-y: 21, 22, 26, 27, 27c.

W ostatnim tygodniu odbył się w naszej parafii pogrzeb: śp. +Krystyny Kępińskiej
lat 86. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

Wszystkim życzymy zdrowia, dobrego tygodnia i Bożego błogosławieństwa.
Szczęść Boże!