Dzisiaj rozpoczyna się tzw. czterdziestogodzinne nabożeństwo, odprawiane przez trzy niedziele przed Wielkim Postem. Adoracja Najśw. Sakramentu będzie dzisiaj i w przyszłe niedziele po Mszy o 8.00 do 10.30 oraz po Mszy o 12.00 do g. 15.30.
Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00.
Jutro w liturgii Kościoła przypada Święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy i św. Walentego, biskupa i męczennika.
Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na spotkanie jutro w poniedziałek o godz. 19.00. Poświęcenie świec dla dzieci z klas III będzie w sobotę o godz. 16.00.
Spotkania dla młodzieży z klas VIII, dla przygotowujących się do bierzmowania, będą od przyszłego czwartku od 24 lutego i będą co tydzień, a bierzmowanie jest zaplanowane na 8 kwietnia.
W piątek – jako trzeci piątek miesiąca – Koronka do Bożego Miłosierdzia po Mszy wieczornej.
Ks. Prałat Zbigniew Gerle, rezydent w naszej parafii, obchodzi 17 lutego w czwartek, imieniny. Życzymy mu wszelkich łask Bożych, zdrowia i potrzebnych sił. Zapraszamy na Mszę świętą w intencji Ks. Zbigniewa, zamówioną przez Radę Parafialną, w czwartek o godz. 18.00.
Sprzątanie kościoła powierzamy na ten tydzień parafianom z ul. Kr. Jadwigi n-y: 40, 51 i 53.
Rada Parafialna zbiera dziś ofiary na koszty związane z ogrzewaniem kościoła. Ofiary można składać do przygotowanych przez Radę puszek lub wpłacić na konto parafialne. Zostały zamontowane już wszystkie barierki na nowych schodach i podjeździe dla niepełnosprawnych. Prace wykonała firma Stanisława Sikory z Rzeszotar. Pani konserwator czyści też polichromię w kościele. Wszystkim wspomagającym te prace swoimi ofiarami serdecznie dziękujemy.
Ostatnio zmarł z naszej parafii +Wacław Kotarba lat 92. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Wszystkim życzymy zdrowia, dobrego tygodnia, niech Pan Bóg nam błogosławi.
Szczęść Boże!