PRZEDSTAWIAMY OFERTĘ WYJAZDU NA CYPR WE WRZEŚNIU 2023 ROKU

ZAPISY WSTĘPNE DO 20 LUTEGO 2023    /  NA RAZIE JEST 17 OSÓB ZAPISANYCH / 

kliknij na poniższy link z programem wyjazdu 

Cypr – 8 dni – 09.09 – 16.09.2023

KILKA  SŁÓW NA TEMAT TEJ OFERTY:

Data – 9.09 – 16.09.2023   / sobota -sobota/
Cena: 5.650 PLN/osobę (przy grupie 35 osób płatnych).
Cena: 5.790 PLN/osobę (przy grupie 30 osób płatnych).
Tutaj należy pamiętać, że początek września to w większości krajów jeszcze wysoki sezon wyjazdowy, wypoczynkowy i nadal wysokie ceny świadczeń.

Oferta oparta na przelocie z Krakowa  – RYANAIR – OK 3,5 GODZINY LOTU.
W cenie biletu jest duży bagaż rejestrowany do 20 kg oraz bagaż podręczny o wymiarach 40x20x25 cm, opłaty lotniskowe. Godziny przelotu podane są w programie.
Na dzień dzisiejszy żadne rezerwacje nie zostały dokonane. W momencie potwierdzania grupy, wycena przelotu musi być ponowiona.
Program: sprawdzony, nie męczący, oparty na zakwaterowaniu w jednym obiekcie hotelowym podczas całej pielgrzymki. W tej ofercie mamy też 3 dni wypoczynku, oprócz zwiedzania.
Pilot: na całej trasie wyjazdu łącznie z przelotami z grupą jest pilot, znający specyfikę wyjazdów pielgrzymkowych.
Przewodnik lokalny: w trakcie pielgrzymki w miejscach wyznaczonych program realizuje lokalny przewodnik.

Zaliczka: ok. 1500 PLN/os – wpłata w   ok 20 lutego 2023. Zaliczka taka bardzo mobilizuje i daje nam możliwość pokrycia kosztu zakupu biletów w liniach lotniczych. Jeśliby z jakichś powodów ktoś nie mógł jechać, to praktycznie do trzech tygodni przed wylotem może zmienić bezpłatnie nazwisko na bilecie lotniczym. Wtedy osoba rezygnująca może podać kogoś innego na swoje miejsce. Oczywiście można też wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.

Msze Św.: zapewniamy codzienną Mszę Świętą w miejscach szczególnych na trasie pielgrzymki. W dniach, kiedy mamy odpoczynek, Msze św. odprawiane są w salach hotelowych.

Koszty dodatkowe: ceny podane na programie nie zawierają kosztów dodatkowych związanych z realizacją programu, łączna kwota wynosi ok. 190 – 195 EUR/os. w zależności od liczebności grupy.

Pakiet pielgrzyma: oczywiście jak zawsze dla naszych grup gwarantujemy każdemu uczestnikowi pakiet pielgrzyma: identyfikatory oraz dyplomy na zakończenie pielgrzymki.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ Z NAMI NA CYPR?
• Aby odkryć niezwykle interesującą i bogatą historię Cypru, która liczy sobie ponad 10 000 lat. Począwszy od artefaktów z epoki neolitu i bizantyjskiej, przez starożytne greckie ruiny, tureckie meczety, po liczne ślady starej weneckiej kultury
• Aby przemierzyć szlak Apostoła Pawła, jego towarzyszy i innych świętych, którzy pozostawili swoje ślady na tej maleńkiej wyspie.
• Aby posmakować przepysznej kuchni etnicznych Turków i Greków, których wpływy mieszają się na wyspie. Smakowite mięso i ryby w towarzystwie warzyw…. Będąc na Cyprze koniecznie należy też spróbować słynnego sera halloumi, który podawany jest na tysiące sposobów. Do tego łyk słodkiego wina deserowego Commandaria… Czegoż chcieć więcej….
• Aby doświadczyć pięknej pogody przez cały rok! Cypr posiada jeden z najcieplejszych klimatów w Europie. Tutaj słońce świeci niemal cały czas.
• Aby doświadczyć, że to jeden z najbezpieczniejszych krajów europejskich. Statystyki mówią, że Cypr ma najniższą liczbę zarejestrowanych przestępstw.
• Aby podziwiać czyste plaże i turkusową wodę! Cypr posiada jedne z najpiękniejszych plaż w Europie, z krystalicznie przejrzystą wodą. Tu naprawdę można odpocząć na ciepłym, złocistym piasku, ciesząc się słońcem i niesamowitymi widokami.
Informacje z Biura Orlando Travel

W razie potrzeby, proszę pisać na asia@orlando.com.pl lub dzwonić pod numer +48 505 131 806.

ZGŁOSZENIA WSTĘPNE PRZYSYŁAĆ NA MAILA    xgm@op.pl
ZAPISY NA PIELGRZYMKĘ NA CYPR   PRZEDŁUŻAMY DO 15 LUTEGO 2023  ROKU. /zaliczka ok 20 lutego 2023/.  JEST  ZGŁOSZONYCH 17 OSÓB.