Dzisiaj porządek nabożeństw taki jak w niedzielę, o godz. 15.00 Uroczyste Nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, a o 15.30 Msza święta.
Jutro – Św. Szczepana – Msze Święte tak jak w niedzielę – jutro nieszporów nie będzie, a składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Na Mszy świętej o godz. 8.00 kolędować z nami będzie świątnicka orkiestra dęta, o g. 10.30 poświęcenie owsa.
Od środy od 28 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską, kolędę. Księdzu Proboszczowi będzie pomagał w kolędzie Ks. Michał Kania Rektor Krakowskiego Seminarium Duchownego. Plan kolędy uległ zmianie. Można sobie sprawdzić naszej stronie parafialne w internecie lub w gablocie pod chórem.
Dziękujemy tym, którzy przygotowali szopkę, dekorację kościoła, sprzątali kościół – tych osób było kilkanaście, wśród nich kilku młodych ludzi, a wraz z nimi Siostra Teresa, Kościelni: Edward i Ryszard, przedstawiciele Chóru „Credo”, Rady Parafialnej, elektryk. Tym, którzy wzięli udział w tych pracach, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam przede wszystkim NADZIEI, wszędzie tam gdzie jest jej jeszcze za mało. Niech Światło Zbawiciela z Betlejem będzie oświetlać wszystko to, co przykrywa jakiś rodzaj ciemności. Niech miłość wypełnia Wasze serca, wiara nie ustaje.
Prawdziwie dobrych i spokojnych świąt! Niech ten czas Was umocni i wniesie wiele radości oraz wewnętrznego pokoju do Waszego życia!

Szczęść Boże!