Na Nieszpory zapraszamy dzisiaj o godz.15.00.
Jeszcze w poniedziałek i wtorek Msza święta tylko rano o godz. 7.00. Od 1 lutego wracamy do odprawiania w tygodniu codziennie Mszy świętej rano o 7.00 i wieczorem o 18.00.
W liturgii Kościoła przypada – we wtorek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana, w czwartek 2 lutego Święto Matki Bożej Gromnicznej, w piątek św. Błażeja, patrona od chorób gardła – święcimy jabłka; w niedzielę św. Agaty – święcimy chleb i wodę.
Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, przypada w czwartek, 2 lutego. Msze święte będą w środę o godz. 7.00, 16.00 i 18.00; na każdej Mszy świętej poświęcenie świec – gromnic. Składka z 2 lutego, przeznaczona będzie na pomoc zakonom kontemplacyjnym.
W piątek – pierwszy piątek miesiąca – spowiedź przed Mszą św. rano, oraz po południu od 16.30 do 18.00. W czasie spowiedzi wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone przed godziną 18.00 śpiewem litanii do Serca Pana Jezusa. Chorych zgłoszonych przez rodzinę odwiedzę z Komunią świętą w piątek od godz. 9.00.
W sobotę po Mszy świętej o 7.00 – modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi i za matki oczekujące potomstwa – I sobota miesiąca. Różaniec za Ojczyznę – w sobotę o 17.30.
Sprzątanie kościoła powierzamy w tym tygodniu parafianom z ul. Spokojnej, n-y: 5a, 5b, 5d, 6 i 7.
W przyszłą niedzielę 5 lutego, rozpocznie się tzw. czterdziestogodzinne nabożeństwo, odprawiane przez trzy niedziele przed Wielkim Postem, który rozpocznie się 22 lutego w Środę Popielcową. Adoracja Najśw. Sakramentu będzie w przyszłą niedzielę po Mszy o 8.00 do 10.30 oraz po Mszy o 12.00 do g. 15.30.
Jest nowa propozycja pielgrzymki samolotowej do Lourdes – 25 do 28 maja / czwartek-niedziela/ samolot z Krakowa – koszt ok 2.850 zł. Zapisy w parafii do 15 lutego. Program jest na stronie internetowej naszej parafii. Jest jeszcze kilka miejsc na wrześniową pielgrzymkę na Cypr – zgłoszenia także do 15 lutego.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!