Dzisiaj druga niedziela tzw. czterdziestogodzinnego nabożeństwa, adoracji Najśw. Sakramentu, odprawianej przed Wielkim Postem. Adoracja Najśw. Sakramentu będzie dzisiaj i w przyszłą niedzielę po Mszy o 8.00 do 10.30 oraz po Mszy o 12.00 do g. 15.30.
Nieszpory niedzielne o godz. 15.00.
W liturgii Kościoła przypada we wtorek Święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy i św. Walentego, biskupa i męczennika.
Poświęcenie świec dla dzieci z klas III będzie w przyszłą niedzielę na Mszy o 12.00.
Spotkanie młodzieży z klas VIII, dla przygotowujących się do bierzmowania, będzie w czwartek o godz. 16.30
W piątek – jako trzeci piątek miesiąca – Koronka do Bożego Miłosierdzia po Mszy wieczornej.
Ks. Prałat Zbigniew Gerle, rezydent w naszej parafii, obchodzi 17 lutego w piątek, imieniny. Życzymy mu wielu łask Bożych, zdrowia i potrzebnych sił. Zapraszamy na Mszę świętą w intencji Ks. Zbigniewa, zamówioną przez Radę Parafialną, w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.
Sprzątanie kościoła powierzamy na ten tydzień parafianom z ul. Spokojnej n-y: 15a, 19, 20, 21, 24.
Rada Parafialna zbiera dziś ofiary na koszty związane z remontem organów. Ofiary można też wpłacić na konto parafialne. Wszystkim wspomagającym te prace swoimi ofiarami serdecznie dziękujemy.
Spotkanie Rady Parafialnej będzie w najbliższą środę o godz. 19.00.
Wiemy jak wielka tragedia dotknęła mieszkańców Turcji i Syrii z powodu trzęsienia ziemi. W przyszłą niedzielę można będzie złożyć do puszek ofiary, które „Caritas” przekaże na pomoc poszkodowanym przez ten kataklizm.
Ostatnio zmarła z naszej parafii +Anna Sosin lat 71. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, niech Pan Bóg nam błogosławi.
Szczęść Boże!