Dzisiaj  UroczysteOkruszek 2013.03 Nieszpory o godz. 15.00, po nich Msza Święta  o godz. 15.30.

Jutro w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, porządek Mszy świętych taki jak w niedzielę, z tym że jutro nie będzie nieszporów. Ofiary na tacę będą jutro przeznaczone na Uniwersytet Papieski w Krakowie.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy pomagali w przeprowadzeniu Uroczystości Wielkiego Tygodnia. Podziękowania składam Ks. Prałatowi Zbigniewowi, naszemu  rezydentowi, a także  O. Piotrowi Koźlakowi redemptoryście, który przez Triduum pomagał nam, przewodniczył liturgii, głosił słowo Boże, spowiadał. Dziękuję Siostrom Służebniczkom szczególnie S. Teresie za przygotowanie kwiatów do ciemnicy i grobu Pańskiego, do ołtarza, szat liturgicznych, S. Małgorzacie i katechetce Agnieszce Sikora za prowadzenie adoracji z dziećmi, Pani Izabeli – Organistce, za przygotowanie śpiewów, chóru scholi,   Panom Kościelnym Edwardowi i Ryszardowi, chórowi „Credo”, scholi młodzieżowej, tym wszystkim którzy angażowali się w liturgię, przez czytanie, śpiew, młodzieży, lektorom, ministrantom, Paniom Bożenie i Krystynie – za sprzątanie kościoła. Podziękowania kieruję do druhen i druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej – za wartę przy Bożym Grobie. Podziękowania składam Orkiestrze Reprezentacyjnej naszego miasta za udział w procesji rezurekcyjnej.  Dziękuję Panom z chóru „Credo” z Rady Parafialnej i tym  którzy pracowali przy przygotowaniu Ciemnicy i Bożego Grobu. Wszystkim którzy włączyli się w przygotowania i przeprowadzenie uroczystości Wielkiego Tygodnia, niech dobry Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem: „Bóg zapłać”.

Drodzy Parafianie i Goście – Niech te święta wielkanocne staną się czasem odnalezienia radości i pokoju, a blask Zmartwychwstałego Chrystusa niech ogrzewa Wasze serca. Życzymy zdrowych, ciepłych, radosnych  Świąt Wielkanocnych w gronie najbliższych. Szczęść Boże!         Szczęść Boże!