B.U.T. HUNGARO-TOUR – GLIWICE

WĘGRY – EGER – 4 DNI – 3 – 6 LIPCA 2023

1 dzień – PONIEDZIAŁEK – 3 LIPCA 2023
Wyjazd ze Świątnik Górnych ok. godz. 8.00 po Mszy św. Przejazd przez Słowację na Węgry do Egeru do hotelu. Zakwaterowanie. Następnie udajemy się do piwiarni na degustację piw (2 rodzaje) z prywatnych browarów węgierskich a do degustacji piw przystawka. Po degustacji piw wracamy do hotelu na obiadokolację. Czas wolny. Nocleg. .

2 dzień – WTOREK – 4 LIPCA 2023
Śniadanie. Przejście do kościoła na Mszę św. Po Mszy, dla chętnych zwiedzanie Egeru: bazylika, plac Dobo, minaret turecki z I poł. XIXw. starówka egerska, kuria biskupia, gmach gimnazjum z XVIII w. Czas wolny : korzystanie w hotelu z basenu do pływania, jacuzzi, hydromasaży, biczy wodnych lub korzystanie z basenów z leczniczą wodą termalną w miejskim ośrodku rekreacyjnym. Po rekreacji jedziemy na degustację wspaniałych win do piwnic jednego z najlepszych winiarzy w Egerze i na Węgrzech. Zwiedzamy piwnice, które mają 130, 70, 30 lat, w których leżakuje wino. Tutaj można też kupić to wspaniałe wino egerskie. Producent win eksportuje swoje wina do: Niemiec, Francji, Włoch,, Hiszpanii, Portugalii, Polski i do Ameryki Południowej. Po degustacji powrót do hotelu. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.

3 dzień – ŚRODA – 5 lipca 2023
Śniadanie. Przejście na Mszę św. Następnie czas wolny, np. rekreacja, po której udajemy się do czardy w dolinie „Pięknej Pani” na uroczystą kolację, która wieńczy nasz pobyt w kraju Bratanków, a przy kolacji zabawa taneczna przy muzyce tanecznej „na żywo”. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień – CZWARTEK – 6 LIPCA 2023
Śniadanie. Msza św. Wykwaterowanie. Przejazd na „zakupy węgierskie”, po których wracamy na parking pod hotelem i przechodzimy na lunch. Po lunchu ruszamy w drogę powrotną do kraju. Przyjazd w godz. wieczornych.

B.U.T. Hungaro-Tour Gliwice

dla : 28 – 32 osób 1530,-Pln / os.
Cena wycieczki dla : 33 – 37 osób 1485,-Pln / os.
dla : 38 – 42 osób 1440,-Pln /os.

Termin imprezy : 03.07 – 06.07.2023

ZGŁOSZENIA DO 30 MAJA 2023 –  JEST JESZCZE  KILKA MIEJSC WOLNYCH
W ŚWIĄTNIKACH GÓRNYCH na mail: xgm@op.pl
Płatność  PO 10 CZERWCA 2023 – dokładny termin podany będzie później .

Świadczenia zawarte w cenie :

– autokar klasy turystycznej: klima, toaleta, barek
 hotel**** EGER&PARK w centrum Egeru, zacisznym miejscu
 pokoje 2 lub 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, tv, klimatyzacja, suszarka do włosów, lodówko-barek, sejf
 3 śniadania w hotelu w formie bufetu
 2 obiadokolacje w hotelu w formie bufetu
 1 uroczysta kolacja w czardzie egerskiej
 kolacja uroczysta z zabawą taneczną przy muzyce tanecznej „na żywo”
 1 lunch w dniu wyjazdu w restauracji w Eger
 degustacja piw węgierskich (2 rodzaje) w piwiarni
 przystawka do degustacji piw
 degustacja win w piwnicy „winnej” w dolinie „Pięknej Pani”
 korzystanie w hotelu z szlafroka kąpielowego
 korzystanie w hotelu z basenów kąpielowych, jacuzzi, hydromasaży, biczy wodnych
tarasu do opalania
 korzystanie w hotelu z saun
wifi na terenie hotelu
 wstęp na miejski ośrodek rekreacyjny
 opieka licencjonowanego pilota
 zwiedzanie miasta z pilotem
 ubezpieczenie KL, NNW, BG, CP, COVID

Uwagi :
– napoje do obiadokolacji w hotelu płatne we własnym zakresie (za wyjątkiem
zwykłej wody)
dopłata do pokoju 1 osobowego wynosi 60,-€ / pobyt, płatna we własnym
zakresie

B.U.T. Hungaro-Tour Gliwice – RYSZARD KAMZOL