Nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa dzisiaj o 15.00, a w tygodniu do piątku o 17.45 jest śpiewana litania do Najśw. Serca Pana Jezusa.
W liturgii w tym tygodniu przypada: we wtorek wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w środę św. Ireneusza, biskupa, męczennika, w czwartek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
W sobotę I sobota miesiąca – po Mszy o 7.00 – modlitwy do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny i za matki oczekujące dziecka.
Na okres wakacji od 3 lipca i w sierpniu, w tygodniu Msza święta będzie: poniedziałek o 18.00, wtorek o 7.00, środa o 18.00, czwartek o 7.00, piątek o 18.00 i w soboty o 7.00 i 18.00. Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. W niedziele porządek Mszy św. bez zmian.
Od 2 lipca do 16 lipca zastępował będzie Ks. Proboszcza, podobnie jak w ubiegłym roku Ks. Krzysztof Augustyn, studiujący na KUL-u, a pochodzący z Wałbrzycha. Natomiast od 26 sierpnia do naszej parafii jest przydzielony przez Ks. Arcybiskupa na stałe jako pomoc w duszpasterstwie Ks. Jan Jakubiec, kiedyś był wikariuszem w pobliskim Sieprawiu.
Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie kościoła, a w tym tygodniu czystość świątyni powierzamy parafianom z ul. Różanej n-y: 26b, 26k, 27, 27a, 29.
Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie organizowaną przez Siostry Służebniczki z naszej parafii, zapisy do końca czerwca. Program jest na stoliku z prasą.
Zakończył się rok szkolny, dziękujemy wszystkim nauczycielom, katechetom, wychowawcom, pracownikom szkół, za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia. Dzieciom i młodzieży, oraz nauczycielom i tym, którzy wyjeżdżają na urlopy, życzymy dobrego wakacyjnego wypoczynku.
Ostatnio zmarł z naszej parafii +Antoni Chorobik lat 68, jego pogrzeb będzie w czwartek o 15.30. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu… Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!