Dzisiaj zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 15.00.
W Liturgii Kościoła przypada: we wtorek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, w środę św. Bonifacego z Kwerfurtu biskupa, męczennika, w czwartek św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, w sobotę św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
Przypominamy że przez miesiące wakacyjne (lipiec i sierpień) Msze św. w tygodniu będą odprawiane w następującym porządku: wtorek i czwartek tylko rano o godz. 7.00. Natomiast w poniedziałek, środę i piątek tylko o godz. 18.00. W soboty o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę bez zmian.
W czwartek 13 lipca przypada kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie w czwartek o godz. 18.00 – Msza św. z kazaniem, różaniec i procesja. Figurę Matki Bożej na procesji poniosą mężczyźni. Zapraszamy dzieci sypiące kwiatki.
Różaniec za zmarłych w piątek o 17.30.
Sprzątanie kościoła powierzamy na ten tydzień parafianom z ul. Różanej nr-y: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54.
Rada Parafialna zbiera dzisiaj ofiary na inwestycje parafialne. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
Sprawy kancelaryjne w tym tygodniu załatwia Ks. Krzysztof Augustyn, który zastępuje Ks. Proboszcza.
40 Pielgrzymka Piesza z Trzemeśni na Jasną Górę zatrzyma się u nas na nocleg z poniedziałku na wtorek, w szkole podstawowej. Jeśli ktoś chciałby przyjąć pielgrzymów na nocleg, to w poniedziałek ok. g. 18.00 może odebrać ich sprzed szkoły przy ul. Bruchnalskiego.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!