Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 15.00.
W liturgii Kościoła przypada: we wtorek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana, w czwartek bł. Czesława, kapłana, w sobotę św. Marii Magdaleny.
Przypominamy o wakacyjnym rozkładzie Mszy św. w tygodniu: wtorek i czwartek rano o godz. 7.00. Poniedziałek, środa i piątek o godz. 18.00. W soboty o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę bez zmian /8.00, 10.30, 12.00,15.30/. Przed każdą Mszą św. jest okazja do spowiedzi.
Adoracja Najświętszego Sakramentu w środy i soboty od godz. 17.30 – 18.00.
Koronka do Bożego Miłosierdzia, z wystawieniem Najśw. Sakramentu, w piątek – jako trzeci piątek miesiąca – po Mszy św. wieczornej.
Sprzątanie w kościele, w tym tygodniu, powierzamy rodzinom z ul. Ks. St. Koniecznego
n-y: 1, 1b, 6, 8, 10. Za pomoc, złożone ofiary na sprzątanie, serdecznie dziękujemy.
Już w przyszłą niedzielę 23 lipca, po Mszach świętych można poświęcić pojazdy z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.
Tradycyjna Droga Krzyżowa w Kalwarii z naszej parafii będzie w niedzielę 30 lipca.
Dziękujemy za ofiary złożone na inwestycje parafialne. Rada Parafialna zebrała w ubiegłą niedzielę 9.090 zł. Na konto parafialne wpłacono w lipcu 3.560 zł.
Dziękujemy Ks. Krzysztofowi Augustynowi za pracę duszpasterską w ostatnich dwóch tygodniach w naszej parafii – w czasie urlopu Ks. Proboszcza. Z okazji zbliżających się imienin życzymy Ks. Krzysztofowi wielu łask Bożych darów Ducha św. zdrowia i wytrwałości w pracy naukowej jak i duszpasterskiej.
Ostatnio zmarł z naszej parafii +Marek Pyrdek lat 57. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.

Życzymy wszystkim dobrego tygodnia i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!