Od dzisiaj porządek Mszy świętych w niedziele i święta jest następujący: godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 15.30. Nieszpory o g. 15.00
Łączymy się dzisiaj duchowo z rodzinami naszej archidiecezji modlącymi się w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Kościół w liturgii w tym tygodniu wspomina: w poniedziałek świętego Stanisława Kostkę, zakonnika, patrona Polski, w środę świętych Męczenników Koreańskich, w czwartek św. Mateusza, apostoła i ewangelistę, a w sobotę św. O. Pio, zakonnika.
Wznawiamy spotkania kręgu biblijnego – zapraszamy chętnych do wspólnego czytania ewangelii pod przewodnictwem kapłana – spotkanie w poniedziałek o 19.00 w salce w domu parafialnym.
Mężczyzn, którzy chcieliby śpiewać w naszym chórze „Credo” zapraszamy na próby w czwartki o godz. 19.00 do salki w domu parafialnym.
Młodzież, która chciałaby się spotykać przy parafii w grupie apostolskiej, zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19.00 do salki w domu parafialnym.
Chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami, już od klasy drugiej, zapraszamy na spotkanie w sobotę 23 września, o godz. 10.30 do kościoła.
Dziękujemy tym, którzy w minionym tygodniu złożyli ofiarę na sprzątanie kościoła, a teraz prosimy parafian z ul. Kr. Jadwigi n-y: 13, 17,18, 19, 20.
Dziękujemy za złożone ofiary na inwestycje parafialne; Rada Parafialna zebrała w ubiegłą niedzielę 9.100 zł, a na konto wpłacono we wrześniu 3.750 zł. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu w naszych modlitwach.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!