Rozpoczęliśmy Wielki Post. Papież Franciszek prosi: „W Wielkim Poście spójrz na rozpostarte ramiona ukrzyżowanego Chrystusa, pozwól się zbawiać na nowo. A kiedy idziesz wyznać swoje grzechy, mocno wierz w Jego miłosierdzie, które cię uwalnia od wszelkiej winy.”.
Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Nabożeństwo „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym, dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00, po zakończeniu nabożeństwa o godz. 15.45 Msza święta już bez kazania. Na Gorzkich Żalach zbierane będą ofiary na dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu.
Droga Krzyżowa w piątek – godz. 17.15, oraz 19.30, a także w niedziele po Mszy o godz. 8.00.
Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie kościoła, a na bieżący tydzień troskę o kościół powierzamy parafianom z ul. Bielowicza n-y: 67, 67c, 70, 71, 74 .
Rada Parafialna zebrała w ub. niedzielę na ogrzewanie kościoła oraz na inwestycje kwotę 10.280 zł. a na konto wpłacono w lutym 4.380 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
W tym tygodniu wszystkie sprawy kancelaryjne załatwia Ks. Jan.
Informujemy że osoby które mają dietę bezglutenową, mogą przyjmować Komunię świętą bezglutenową, po uprzednim zgłoszeniu przed Mszą świętą w zakrystii.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!