Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Nabożeństwo „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym, dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00, po zakończeniu nabożeństwa o godz. 15.45 Msza święta.
Droga Krzyżowa w piątek – godz. 17.15, oraz o 19.30, a także w niedzielę po Mszy o godz. 8.00. W piątek na Drodze Krzyżowej o g. 19.30 pieśni postne zaśpiewa nasz chór męski „Credo”.
Natomiast w przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30 Drogę Krzyżową w gwarze góralskiej poprowadzi zespół regionalny „Jaferniocek”z Ostrowska.  W poniedziałek 4 marca przypada święto św. Kazimierza, królewicza, patrona archidiecezji krakowskiej.
W piątek 8 marca przypada 10 rocznica śmierci byłego proboszcza Ks. Kan. Stanisława Czulaka.
Młodzież z klas VIII ma spotkanie przed bierzmowaniem we wtorek i w czwartek.
Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 19.00. Za tydzień w niedzielę Rada Parafialna będzie zbierała ofiary na parafialne potrzeby inwestycyjne.
Przy wyjściu z kościoła można nabyć baranki wielkanocne z „Caritasu”, jako pomoc potrzebującym; ofiara za baranki wynosi 8 zł.
Dyrektor Caritasu Archidiecezji Krakowskiej informuje że można przekazać 1,5% swojego podatku na działalność Caritasu; wszystkie przekazane kwoty zostaną wykorzystane na pomoc osobom potrzebującym w diecezji krakowskiej.
Sprzątanie kościoła powierzamy na bieżący tydzień parafianom z ul. Myślenickiej.
Ostatnio zmarła z naszej parafii + Irena Czernecka lat 77. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!