Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w tygodniu przed Mszą świętą wieczorną o 17.45 jest śpiewana litania do Serca Pana Jezusa.
Adoracja Najśw. Sakramentu – w środy i soboty od 17.30 do 18.00.
W liturgii Kościoła przypada we wtorek św. Barnaby, apostoła, w czwartek św. Antoniego z Padwy.
Kolejne Nabożeństwo Fatimskie będzie 13 czerwca, w czwartek o godz. 18.00 – najpierw Msza św. z kazaniem, potem różaniec i procesja. Zapraszamy na procesję dzieci sypiące kwiatki oraz dzieci w strojach komunijnych.
Różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych będzie w piątek o godz. 17.30, potem Msza św. za tych zmarłych.
W sobotę 15 czerwca, uroczyste zakończenie Kongresu Eucharystycznego oraz Beatyfikacja sługi Bożego Ks. Michała Rapacza w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Mszy św. z obrzędem beatyfikacji o godz. 11.00 w bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach przewodniczyć będzie kard. Marcello Semeraro, prefekt Dykasterii Spraw Kanonizacyjnych. Zachęcamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu dla Kościoła Krakowskiego.
W niedzielę 16 czerwca w naszym kościele odbędzie się koncert chórów. Na Mszy św. o godz. 15.30 i po Mszy świętej wystąpią chóry: „Echo Gorczańskie” z Nowego Targu, „Eligiusz” oraz „Credo”.
Rada Parafialna zbiera dzisiaj ofiary na inwestycje parafialne.
Prosimy zgłaszać kandydatów do nowej Rady Parafialnej, do 20 czerwca. Do rady wybierają parafianie 10 osób. Obok półki z prasą jest przygotowana skrzyneczka do której proszę wrzucać kartki z nazwiskiem kandydatki – kandydata – do rady.
Dziękujemy za troskę o czystość świątyni w tym tygodniu, teraz prosimy parafian z ul. Sportowej n-y: 45, 48, 50 .
Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę na Słowację do Lewoczy i Kieżmarku w dniu 29 lipca – koszt 250 zł.
W Krakowie będzie Marsz dla Życia i Rodziny w niedzielę 16 czerwca – informacje na plakacie w gablotce.

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!