PODZIĘKOWANIE ZA SKŁADKĘ NA MISJE

Serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert kolęd dla sześcioletniej Karolinki z Zakliczyna, w wykonaniu Joanny Stoch oraz Adama Szlachty.
Karolinka jest sześcioletnią dziewczynką, która mieszka w Zakliczynie. Po raz kolejny musi zmierzyć się z atakiem białaczki. Choroba powróciła z podwójną siłą co odbiera dziewczynce dzieciństwo a przede wszystkim na długi okres czasu skazuje na pobyt w szpitalu i ciągłą chemioterapię. Środki zebrane podczas koncertu przekazane zostaną Karolince na leki, których dziewczynka potrzebuje aby móc funkcjonować jak każdy z nas.
Koncert odbędzie się 21 stycznia 2017 o godzinie 17:00 w Sanktuarium bł. Anieli Salawy w Sieprawiu.
Serdecznie zapraszamy
Joanna Stoch
Adam Szlachta

 

 

KOLĘDY I PASTORAŁKI ŻYWIECKIE

7 stycznia 2018 na Mszy św. o godz. 10.30 wystąpiła  w naszym kościele Kapela Dziecięca Fundacji Braci Golców z Łodygowic. 24-osobowy zespół dziecięco-młodzieżowy zaśpiewał i zagrał  kolędy i pastorałki na Mszy świętej, a po Mszy świętej  wystąpił z krótkim koncertem. / Zdjęcia z koncertu w galerii – wydarzenia /

7 STYCZNIA 2018 W NIEDZIELĘ gościliśmy Ojca Theotima Akpako Parfait z zakonu ojców misjonarzy Kombonianów – Ojciec Theo  pochodzi z Afryki z Beninu – wstąpił do zakonu w Afryce, pracował jako misjonarz w Kongo, potem studiował na uniwersytecie papieskim w Rzymie, od 8 lat jest w Polsce i nauczył się języka polskiego. Mieszka w domu zakonnym Kombonianów misjonarzy w Krakowie, zajmuje się animacją misyjną. Pomaga misjonarzom w Afryce. Pieniądze, które zbiera Ojciec Theotime pomagają nie tylko w budowie kościołów, ale także w walce z głodem i analfabetyzmem w Afryce.