Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Nabożeństwo „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym, dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00, po zakończeniu nabożeństwa o godz. 15.45 Msza święta.
W czwartek w liturgii Kościoła przypada Święto katedry św. Piotra, Apostoła.
Droga Krzyżowa w piątek – godz. 17.15, oraz 19.30, a także w niedziele po Mszy o 10.30.
W piątki Wielkiego Postu Msze święte odprawiane są przy ołtarzu Krzyża Pana Jezusa, a nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00 przy ołtarzu Matki Bożej Łaskawej.
Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego – czytanie Pisma św. z kapłanem – poniedziałek godzina 19.00 w salce na plebanii.
Podziękowania składamy za ofiary na sprzątanie kościoła, a na bieżący tydzień troskę o kościół powierzamy parafianom z ul. Metalowców nr 16, 19, 21, 23, 24.
Dziękujemy za ofiary złożone na inwestycje parafialne i wpłacone na konto parafialne – Rada Parafialna zebrała 7.050 zł.
Na stoliku obok prasy katolickiej są do nabycia książki religijne za symboliczną ofiarę
2, 3 lub 5 zł. Są tam rozważania biblijne, o modlitwie, o wierze. Polecamy nabyć sobie i przeczytać jakąś lekturę na czas wielkiego postu.
Mamy ofertę wyjazdu rekreacyjnego na Węgry od 21-24 sierpnia. 4 dni – koszt 900 zł. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej.
W ostatnim tygodniu zmarły z naszej parafii +Maria Kotarba lat 79 i +Danuta Kozłowska lat 60. Polećmy je Miłosierdziu Bożemu.. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!