Dzisiaj zapraszamy na Nieszpory o godz. 15.00.
W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.
Klasy 7 ze Szkoły Podstawowej oraz klasy 2 z Gimnazjum będą miały spotkanie przed bierzmowaniem – we wtorek o godz. 16.30.
Zachęcamy do udziału w spotkaniu biblijnym – w poniedziałek o godz. 19.00c .
Przypominamy, że będziemy gościli pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki z Bielska-Białej do Łagiewnik. Kto by chciał przyjąć pielgrzymów na nocleg z 2 na 3 maja, niech to zgłosi w zakrystii.
Sprzątanie w kościele powierzamy na ten tydzień parafianom z ul. Bielowicza nr -y: 37, 39, 40, 40a, 42.
Pielgrzymi udający się do Fatimy, spotykają się na lotnisku Kraków- Balice w czwartek o godz. 11.00.
Rada Parafialna zebrała w ubiegłą niedzielę kwotę 8.850 zł. Z funduszy które mamy – wypłaciliśmy już za odnowienie ambony; zapłaciliśmy też za gaz, za ogrzewanie kościoła – od stycznia do marca 7.850 zł. Mamy także już odnowioną tzw. „Glorię”, Trójcę świętą w ołtarzu głównym. Są nowe figury św. Stanisława i św. Jadwigi przed kościołem, wykonane przez Pana Andrzeja Malca, rzeźbiarza, naszego parafianina, a ufundowane przez jedną z rodzin. Stare figury zostały przeniesione do ogrodu koło Betanii. Wszystkim, którzy składają ofiary na niedzielną „tacę” oraz na zbiórki Rady Parafialnej, wpłacają na konto parafialne – składamy serdeczne: „Bóg zapłać”. Dzięki waszym ofiarom możemy te prace prowadzić.

Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!