Nieszpory dzisiaj o 15.00, potem Msza święta o 15.30.
Dzisiaj odbędzie się koncert charytatywny podczas którego będą zbierane datki na studnie dla biednej ludności w Afryce. W koncercie biorą udział zespoły ludowe i inni artyści. Początek koncertu o 17.30 w strażnicy. Polecamy wspomóc to charytatywne dzieło.
W liturgii kościoła przypada: w piątek święto Poświęcenia Bazyliki na Lateranie w Rzymie, w sobotę św. Leona Wielkiego, papieża.
W przyszłą niedzielę 11 listopada, w Święto Niepodległości, Msze święte w naszym kościele, tak jak w niedzielę. Msza święta o godz. 10.30 będzie sprawowana za Ojczyznę, a przewodniczył jej będzie Ks. Infułat Jakub Gil z Wadowic. Zapraszamy wszystkich na tę Mszę świętą w 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Po Mszy Świętej przemarsz pod pomnik „Synom Tej Ziemi”; apel pamięci – złożenie kwiatów i zniczy.
Natomiast na śpiew pieśni patriotycznych zapraszają chóry w niedzielę 11 listopada o 17.00 do sali w strażnicy.
Dziękujemy za złożone ofiary przy zamawianiu wypominków za zmarłych. Różaniec za zmarłych poleconych wypominkach rocznych będzie w piątek o 17.30, potem Msza święta za tych zmarłych.
Spotkania przed bierzmowaniem: klasy III z gimnazjum- wtorek o 16.30, klasy VII ze szkoły podstawowej – środa o16.30, a klasy VIII czwartek o 16.30.
Sprzątanie kościoła powierzamy w tym tygodniu parafianom z ul. Św. Stanisława n-y 43, 45, 46, 47, 48.
Figurka Matki Bożej Fatimskiej i różaniec nawiedza od dziś rodziny przy ul. Krakowskiej.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w przeprowadzeniu modlitwy za zmarłych 1 i 2 listopada; pracownikom cmentarza, służbie liturgicznej, kościelnemu, organistce, strażakom i orkiestrze.
Rada Parafialna przez najbliższe dwa miesiące nie będzie zbierała ofiar na inwestycje, jeśli ktoś chce złożyć taką ofiarę w drugą niedzielę miesiąca, może w kopercie złożyć na tacę niedzielną lub wpłacić na konto parafialne.
Przed kościołem po Mszy św. można złożyć ofiarę na leczenie Kuby Mistarza z Wiśniowej. Możemy swoją ofiarą choć częściowa wspomóc rodzinę chorego dziecka.

Na nowy tydzień niech Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże!